BIOALT

Poznaj nas

Bioalt to najlepsze, biologiczne preparaty na świecie. Sprawdzone w działaniu na wschodzie i w Polsce.

O firmie

Bioalt Sp. z o. o. to firma powołana do życia w sierpniu 2015 roku przez grupę ludzi pracujących od 20 lat na rzecz ochrony środowiska i rolnictwa. Firma stawia jedynie na naturalne, biologiczne produkty przyjazne środowisku i człowiekowi.

Oferta

Od pierwszych chwil powstania Bioaltu priorytetem działalności była ochrona środowiska ze szczególnym uwzględnieniem gruntów rolnych i wód gruntowych. Specjalizujemy się w dwóch obszarach tematycznych ochrona środowiska i rolnictwo.

Doświadczenie

Działając na rynku jako różne podmioty od blisko dwudziestu lat na rzecz ochrony środowiska zbudowaliśmy stałą i wykwalifikowaną załogę specjalistów, która sprawdza się zarówno w realizacjach z krótkim termin wykonania, jak również w złożonych projektach badawczych wymagających wysokich kwalifikacji i wiedzy akademickiej z różnych dziedzin.

MISJA

Podstawa naszej działalności

  • Produkcja i import z konfekcjonowaniem biopreparatów stymulujących wzrost roślin jak i niszczących fito patogeny.
  • Import i konfekcjonowanie środków mikrobiologicznych przeznaczonych do zwalczania chorób roślin, oraz ochrony upraw rolniczych i leśnych.
  • Usługi badawcze i wdrożeniowe dla rolnictwa polegające na komponowaniu i wykorzystaniu nowoczesnych mikrobiologicznych preparatów zawierających unikatowy naturalny zestaw biologicznie aktywnych związków, fermentów, makro i mikroelementów do odnowy, stymulacji i ochrony gleby oraz roślin będących w szczególności alternatywą dla tradycyjnych nawozów sztucznych i środków ochrony roślin zubażających ryzosferę.
  • Usługi bioremediacji gruntu z zachowaniem najwyższych standardów zaawansowania technologicznego i bezpieczeństwa biologicznego.
  • Usługi oczyszczania wód i osadów ściekowych i przywracania im walorów użytkowych.
BADANIA

Doświadczenia

Oczyszczanie osadów ściekowych

W 2018 roku jednym z celów firmy jest doprowadzenie do zastosowania zaprojektowanego przez rosyjskich biologów a wykonywanego w Polsce przez ...
Czytaj Dalej

NEUTRALIZATOR ODORÓW

Biologiczny preparat do neutralizacji odorów powstających na fermach drobiu i w pomieszczeniach z produkcją zwierzęcą został przetestowany na terenie SGGW ...
Czytaj Dalej

Zobacz wszystkie

Chroń z nami środowisko naturalne!